НОВОСТИ

  • Кератин Express Liss

    Бренд BEOX Professional поставляється з 2005 року набирає ринок і незабаром став відомий у всьому світі з його повною лінією професійної косметики, розділеної на одинадцять виробничих ліній, кожна з певною метою. BEOX Professional

  • BB Cream Supreme

    BB Cream від Beox - 17 засобів по догляду за волоссям в одному

  • Кератин Keraprime One-step Solution

    Бренд BEOX Professional поставляється з 2005 року набирає ринок і незабаром стає відомим у всьому світі з його повною лінією професійної косметики, розділеної на одинадцять виробничих ліній, кожна з певною метою.

Кератинове випрямлення волосся Беокс.

Бразильський бренд BEOX Professional вийшов на міжнародний ринок професійної косметики в 2005 році, швидко завоював свою нішу і незабаром став відомий у всьому світі зі своїми формулами і іноваціями, розділеними на одинадцять виробничих ліній, кожна з певною метою. BEOX Professional завжди в першу чергу оріентіовані на найвищу якість косметкі, для чого використовується високоякісна сировина та новітні технології. Різка популярність в Бразилії зробила неминучим міжнародне розширення, де і до цього дня BEOX змагається за передові позиції з лідерами ринку, а в деяких сегментах - таких як засоби для випрямлення волосся (кератин), впевнено їх обходить. Сьогодні багато б'юті-салонів на різних континентах віддають перевагу продукції Беокс. Основні ринки це США, Канада, Венесуела, Колумбія, Гватемала, Сальвадор, Коста-Ріка, Панама і Великобританія, Україна і Росія. BEOX Professional побудував міцні професійні відносини, довіру і партнерство зі своїми і дистриб'юторами, перевершив їх очікування представляючи все нові ексклюзивні продукти.

Докладніше про бренд Беокс