Професійна косметика
Бразильський бренд BEOX Professional вийшов на ринок професійної косметики у 2005 році та швидко завоював свою нішу. Бренд включає 16 продуктових ліній. Кожна лінія має своє призначення.
О BEOX
BE.TOX
Маска для відновлення волосся
Термоактивна маска для відновлення світлого волосся (Ботокс). Прибирає небажаний жовтий відтінок.
Royal Gold 24k
Найкраще у світі випрямлення волосся!
Не містить формальдегідів
Лінійка Royal Gold 24k створена з благородних активних речовин і фруктових масел, знайдених у бразильсків Амазонці. Зробіть волосся надзвичайно блискучими і здоровими. Складається з 5 надзвичайно ефективних продуктів, які доповнюють багатий догляд за волоссям.
Versaty Pro
Миттєве відновлення і сяючий блиск
Холодна реконструкція волосся від Versaty Pro, володіє однією з самих инноваційних формул на ринку, забезпечує швидке і ефективне відновлення міцності, структури і гарного зовнішнього виду навіть сильно пошкодженного волосся.
KeraPrime Solution
Ідеальне випрямлення за один крок
KeraPrime Solution – це найкращий спосіб контролювати неслухняне пасмо і зменшити пористість і піхнастість волосся. Формула не має формальдегідів, забезпечує випрямлення всіх типів волосся, оскільки складається з суміші амінокислот, таких как: молочна кислота и лактобіонова кислота, які вирівнюють пасма, відновлюють кутикулу і зберігають цілістність цибулини, а також попереджують ламкість і ждодають блиску тусклявому волоссю.
Зв'язатися з нами
Продукти
Лінійки
Інше