Про beox
Завдяки інноваціям, якісній сировині, технологіям та естетиці бренд BEOX Professional вийшов на міжнародний рівень.
Beox Professional - професійна косметика для волосся родом з Бразилії. Бренд професійний косметики Beox Professional, що став визнаним в 97-ми країнах світу і який підкорив б'юті-індустрію своїм інноваційним підходом до краси і здоров'ю волосся, вже доступний кожному.

Зроблено з любов'ю і турботою про Ваше волосся!
Beox Professional - унікальний бренд натуральної косметики для волосся, орієнтований на рішення індивідуальних потреб клієнтів. Б'юті-марка пропонує широкий діапазон вибору професійної косметики.
Понад сорок років наукових розробок в наших лабораторіях привели до створення унікальних формул Beox косметики, які дозволяють отримати максимальний ефект і результати вже від першого застосування продукції. Ми беремо участь у щорічних світових виставках, щоб ближче познайомити клієнтів з нашими продуктами. Компанія Beox вже підкорила, і зайняла лідируючі місця на таких заходах як: Cosmoprof Лас Вегас 2018 Болонья, Італія 2019, Beauty Fair Сан Паоло 2016+ 2019 і інші виставки в ОАЕ і Чикаго.
5-7 октября 2021 состоялась выставка Beautyworld Middle East 2021 в Дубае.
Команда BEOX Professional успешно представила все новинки и инновационные для рынка продукты. Известный Dream Liss и Essential Use из новой линейки Dream Hair уже вызвали привычный интерес и ажиотаж у покупателей.

BEOX гордится линейкой Dream Hair, это незаменимые продукты по уходу за волосами. Мы хотим чтобы наши клиенты получили только положительные впечатления от использования и по достоинству оценили качество наших продуктов.
Зв'язатися з нами
Продукти
Лінійки
Інше