Кератин Keraprime One-step Solution

Beox Keraprime Solution

Як змусити неслухняні кучері коритися гребінці? Що зробити, щоб волосся, від народження закручені в колечка, випростались і стали лише злегка хвилястими? Вам допоможе лінійка KeraPrime. Вона випускається компанією Lasuvi Group під брендом Beox Professional. Випуску реконструкторів без хімічно активних компонентів передувало дворічне дослідження, в результаті якого були випробувані сотні сполучень компонентів, здатних змінити фактуру волосся. Обраний склад недоступний увазі публіки, проте відомо, що активними елементами є нешкідливі для здоров'я кислоти і рослинні інгредієнти. Продукт відрізняється хорошим запахом і відсутністю появи небезпечних парів.

Переваги:

    1. Відмінний засіб для тих, хто не сприймає формальдегіду в продукції для волосся.

У багатьох випрямлячах для волосся міститься формальдегід. Його наявність легко розпізнати по першіння в горлі, подразнення слизової оболонки очей, носа, рота. Їдкі пари, що виділяються в процесі термообробки волосся, є отруйними. У зв'язку з цим в Європі встановили граничний межі вмісту формальдегіду в косметичної продукції - не більше 0,2%. Але виробники примудряються додавати в склади його похідні: параформальдегід, метіленгліколь, феноксіетанол, формалін, які виходять методами полімеризації і насичення водою небезпечної речовини, а то і зовсім приховують справжній набір компонентів в засобах. У лінії KeraPrime відсутний формальдегід і речовини, подібні до нього.

   2.  Не потребує попередньої підготовки у вигляді триразового миття волосся шампунем.

Перукар відразу приступає до реконструкції шевелюри, в результаті чого процедура скорочується за часом. Під час вирівнювання і майстер, і клієнтка відчувають себе комфортно, так як в повітрі немає отруйних сполук. Фахівець не потребує масці (її надягають, якщо застосовують формалінові випрямлячі). В ході вирівнювання можна не використовувати вентилюючі системи і активне провітрювання.

  3. Засіб містить речовини, що забезпечують зростання і життєву силу волоссю.

Ви отримуєте прекрасне волосся, без тіні натяку на колишні кучеряшки. Вони випромінюють силу, блиски красу.

Результати:

  • Повне випрямлення незалежно від ступеня закрученности пасом. Багато власниць пишних кучерів і хвилястих зачісок намагаються в думках «приміряти» на себе рівне волосся, але їх часто зупиняє думка про хімічно небезпечних методах випрямлення. З Beox Keraprime Solution побоювання анулюються.
  • Шевелюра отримує необхідні поживні речовини та вологу. Коли вона здорова, то і виглядає по-особливому.
  • Волосся набуває розкішний блиск, м'якість. Їх так і хочеться погладити!
  • Легко виконувати підкручування кінчиків і робити будь-які зачіски.
  • Живе волосся, яке відмінно виглядає і викликає захоплення.

Keraprime Solution