Кератин Express Liss

Beox Keraprime Express Liss

 

Lasuvi Group за десять років запропонувала світу близько 120 рішень, що стосуються зміни форми і відновлення волосся. Більше 30-ти країн користуються інноваційними розробками від бразильського виробника. Beox Keraprime Express Liss є однією з останніх розробок, які миттєво завоювали популярність у клієнтів. Ще один засіб без формальдегіду підтвердило можливість випускати нешкідливі сполуки, здатні перетворювати афро-кучері і однорідно хвилясте волосся в прямі, а ослабленою хімічним взаємодією шевелюрі дарувати красу і силу.

 

Переваги:

1. Вирівнювання прямо на очах. Одна процедура - і волосся повністю змінюють свій зовнішній вигляд і вигляд їх власниці.

2. Зменшення пористості волосся за рахунок введення і термозапечативанія корисних компонентів.

3. Поєднання трьох важливих компонентів:

    а) кератину (дає блиск і прикореневій обсяг);

    б) цистеїну (наповнює вологою, прискорює ріст волосся);

    в) PrimeUnit (комплекс речовин і амінокислот, що утримують вологу всередині волосся, живлять їх і наповнюють життєвою силою).

4. Keraprime Express Liss підходить для шевелюри, яка втратила свій привабливий вигляд (тьмяне волосся, хвилясті, що створюють відчуття розтріпаності, сильно плутаються, які неможливо до кінця розчесати, не залишивши частину на гребінці, обпалені «хімією» кінчики).

5. Зручний спосіб нанесення засобу через розпорошення. струснувши балончик, реконструктор наносять на витягнуту пасмо. Відсутнє необхідність застосування чаші, кисті для нанесення. Це спрощує процедуру і робить її більш швидкою.

Результати:

Застосування оптимальної кількості продукту, що виключає зайву витрату за рахунок дозованої подачі. Комплексний підхід до вирішення питання: розпрямлення, харчування, зволоження. Ви використовуєте один продукт комплексної дії. Волосся виглядають природно, лягають на плечі рівно, добре розчісується, зачаровуючи своїм блиском.

Дрібні кучеряшки, заклично стирчать на всі боки і формують німб, як тільки починають відростати. Довге волосся, які неможливо розпустити і доводиться використовувати цілий арсенал шпильок. Шевелюра, з яким справиться далеко не кожна гребінець ... Все це - в минулому. Завдяки Beox Keraprime Express Liss ви отримуєте зовсім інший імідж і волосся, слухняні і неймовірно красиві, що підкорюють своїм блиском.

Express Liss Beox