блонд

Лікування та тонування для світлого волосся

Освітлююча маска
Тонуючий флюїд
Сильний засіб для видалення жовтизни, що сприяє зволоженню і відновленню світлого і знебарвленого волосся.
Флюід Siller Fast Shaping Fluid розроблений для миттєвої нейтралізації і тонування небажаних жовтих тонів світлого волосся. Містить вітамін Е, масло асаї, Ацерола і виноград.
Маска контроль жовтизни
Термоактивна маска для відновлення світлого волосся (Ботокс). Прибирає небажаний жовтий відтінок. Розроблена на основі масел макадамії та чорниці. Відновлює комплекс амінокислот і поживні речовини волосся, зменшує пористість і небажану хвилястість пасм.
Живильна крем краска
Знебарвлююча пудра
Емульсія окислювач
Думаючи про революцію в області колористики, Beox представляє нову лінію фарбування BE COLLORS, в якій використовується інноваційна технологія VISIBLE BASE COLLOR®.
Пудра Be Collors забезпечує швидкісне, безпечне, рівномірне і прогресивне знебарвлення волосся.
НОВИНКА – кремоподібний окислювач для фарбування. Надзвичайно зволожує і ароматизує, полегшує змішування кольору і вплив відбілюючого порошку. Виготовлений з масла макадамії, надає волоссю живлення і блиск.
Захист волосся від хімічних та термічних пошкоджень
Захист волосся від хімічних та термічних пошкоджень
Це засіб для захисту волосся від хімічних та термічних пошкоджень при знебарвленні, фарбуванні, випрямленні, завивці волосся. Складається з 2 кроків.
Засіб для захисту волосся від хімічних та термічних пошкоджень при знебарвленні, фарбуванні, випрямленні, завивці волосся. Складається з 2 шагов.
Маска екстрене відновлення
Холодний ботокс для волосся. Містить потужні амінокислоти і живильні масла, відновлює волосся, сильно пошкоджене хімічними процедурами або надмірними тепловими процесами. Глибоко відновлює волокна волосся і надає їм максимальний блиск.
Зв'язатися з нами
Продукти
Лінійки
Інше