Blond Restore
Порошок для знебарвлення волосся
Порошок Be Collors забезпечує швидке, безпечне, рівномірне і прогресивне знебарвлення волосся. Його можна використовувати для всіх технік освітлення, а саме для повного освітлення і мелірування окремих пасом.
Ексклюзивна формула, містить активні речовини, які глибоко зволожують, живлять і пожвавлюють волосся.
Порошок розроблений за допомогою системи Dust Free, містить фіолетові пігменти, що нейтралізують жовтуватий відтінок при знебарвленні. Палітра розширена до 9 відтінків, для надання волоссю бажаного тону.
дізнатися більше
Спосіб застосування:
1. Використовуючи рукавички, помістіть 50 г пудри BEOX Be Collors Blond Restore Capillary Bleaching Powder в неметалевий контейнер і додайте 100 мл окислюючого засобу.
2. Перемішайте до однорідної маси й професійно нанесіть на волосся. Для повного відбілювання рекомендується використовувати одну порцію (50 г) BEOX Be Collors Blond Restore Capillary Bleaching Powder з додаванням 150 мл окислюючого засобу.
3. Під час паузи контролюйте залежно від необхідного ступеня відбілювання, але не перевищуйте максимальний час - 45 хвилин. Після закінчення відведеного часу, ретельно змийте.

Тест на алергію:
Нанесіть невелику кількість фарби на шкіру за вухом. Зачекайте 45 хвилин і змийте. Якщо протягом 24 годин не з'явилося подразнення, засіб можна застосовувати.
Зв'язатися з нами
Продукти
Лінійки
Інше