Заповніть форму для подальшого зв’язку з вами
Coloring creme
Крем-фарба для волосся
Нова лінія BE COLLORS від Beox - справжня революція в області колористики. Лінія ексклюзивна через використання інноваційної технології VISIBLE BASE COLLOR®. Техніка дозволяє майстру уникнути можливих помилок під час нанесення фарби та досягнути бажаного відтінку.
Спосіб застосування:
У неметалевому посуді змішайте фарбу для волосся 60 г та засіб Be Collors Creamy Hydrogen Peroxide 20vol, 90 мл. Отриману однорідну кремову консистенцію нанесіть на сухе, немите волосся за допомогою щіточки.
ТЕСТ НА ГІПЕРЧУТЛИВІСТЬ
Невелику кількість цього продукту нанесіть на передпліччя або за вухо. Залиште на 30 хвилин. Змийте. Зачекайте 24 години. Якщо ви помітили будь-яке подразнення, свербіж чи пощипування на місці нанесення або поблизу нього, то у вас гіперчутливість до продукту й не варто його використовувати.
ОСВІТЛЮЄМО ВОЛОССЯ
Змішайте у співвідношенні 1: 2, тобто 60 г фарби CLAREADORES, з 120 мл 40-об'ємного (12%) проявляючого засобу до отримання однорідного крему. За допомогою щіточки нанесіть на сухе, немите волосся.
ПЕРШЕ ФАРБУВАННЯ
Розділіть волосся на чотири частини. Починайте зверху. Нанесіть суміш (фарба+проявлюючий засіб) по всій довжині та на кінчики волосся, дотримуючись відстані від 1 до 2 см від коренів. Залиште на 10-20 хвилин. Після обробки основної маси волосся нанесіть суміш на корені та зачекайте ще 30 хвилин. ПРИМІТКА: Час обробки може змінюватися в залежності від об’єму та бажаного результату освітлення.
ОНОВЛЕННЯ КОРЕНІВ
Розділіть волосся на чотири частини і почніть зверху. Нанесіть суміш (фарба+проявлюючий засіб) на корені волосся. Зачекайте 20-30 хвилин. Перед тим як змити, ретельно промасажуйте волосся, додавши невелику кількість води.
Зв'язатися з нами
Продукти
Лінійки
Інше