Фінішинг

Останній штрих, необхідний вашому волоссю!

Масло асаі
Поживне масло для волосся з антиоксидантним призначенням, виготовлене з ягід асаї та вітамінів. Живить, відновлює та укріплює пошкоджене волосся, в результаті чого воно стає гладким, блискучим та здоровим.
Арганове масло
Special D'Or Argan Oil вважається марокканським скарбом, це унікальний продукт, що містить високу концентрацію арганового масла, отриманого з ядер арганового дерева.
Помада для укладки волосся
Помада для укладки волосся з сухим ефектом і високою стійкістю. Її нежирний складу зберігає форму волосся навіть у вологому середовищі, додаючи інтенсивного блиску.
Омолодження та відновлення
Крем розроблений в поєднанні з системою Cast Guard System, об'єднує 17 переваг в одному продукті. Пожвавлює, омолоджує та відновлює тьмяне волосся. Надає волоссю об’єму і блиску, робить м'яким та шовковистим.
Склад для прямого волосся
Beox Dream Liss - незамінний догляд за прямим волоссям. Містить суміш полімерів Thermo Liss, масло жожоба і насіння льону.
Інтенсивний лікувальний флюїд
Інтенсивний лікувальний флюїд. Відновлює волосся, пошкоджене в результаті хімічного впливу. Ефективно регенерує ослаблене та ламке волосся.
Зв'язатися з нами
Продукти
Лінійки
Інше