Заповніть форму для подальшого зв’язку з вами
Kit Professional
Випрямлення волосся
Система для випрямлення волосся на основі гелю, що містить ексклюзивні кислоти, білки, масла, які вирівнюють будь-який тип волосся, зберігаючи природний водний баланс.

BEOX Luminous Straightener ексклюзивний, оскільки основа цього продукту гелева, що дозволяє краще розподіляти засіб і насичувати волосся. Робить ідеально прямим будь-який тип волосся та надає йому блиску. Формула містить багатий комплекс кислот і масел Glossy Gold, завдяки чому відновлює та зволожує пошкоджене волосся.
Набір:
• Hair Realigner Luminous Straightener 500 мл
• Luminous Shampoo 500 мл
• Luminous Mask 500 г
cпосіб застосування:
Перед застосуванням Beox Luminous Straightener зробіть тест шкіри голови. Не рекомендуємо наносити продукт, якщо є лущення або пошкоджені ділянки, оскільки кислотність продукту може викликати подразнення.

2.Намочіть волосся, щоб почати нанесення Beox Luminous Straightener. Волосся повинне бути вологими на 70%. Якщо волосся дуже брудне чи має залишки масел, вимийте пасма перед обробкою шампунем Luminous Shampoo, видаливши надлишки води рушником.

3.Розділіть волосся на 4 частини. Відокремте пасма від вуха до вуха з центру, утворюючи 3 квадрати. Четвертий квадрат – верхня та нижня частина потилиці. Важливо розділяти волосся таким чином, щоб продукт розприділявся рівномірно.

4.Нанесіть Beox Luminous Straightener починаючи від коренів за допомогою щіточки, дотримуючись відстані 1 см від коренів. Потім за допомогою гребінця протягніть засіб до кінчиків.

5. При нанесенні продукту тонкі, розділені пасма волосся розділіть волосся слід підняти на 90º, щоб уникнути контакту продукту зі шкірою голови.

6. Якщо при нанесенні засобу верхівка вже висохла, змочіть її водою. Вода сприяє поглинанню продукту.

7. Потім оберніть волосся в плівку. Залиште на 50 хвилин.

8. Не скручуйте волосся під час нанесення і під час перерви.
Це може вплинути на результат процедури.
9. Якщо клієнт скаржиться на подразнення шкіри голови, очистіть проблемну ділянку вологим ватним диском. Нема потреби обполіскувати все волосся. Намагайтеся не спричиняти подряпини гострими предметами на шкірі голови.

10. Промийте волосся теплою чи холодною водою (без шампуню), видаливши 30% продукту. Для світлого волосся промийте 100%.

11. Щоб вирівняти волосся, висушіть його зверху вниз руками або гребінцем за допомогою фену, видаливши з волосся 100% вологи.

12. Потім пройдіться по волоссю вирівнювачем, при температурі 230ºC.

13. Не згинайте і не скручуйте прядки під час термічної процедури аби не зіпсувати форму і не створити хвилястість.

14. Щоб уникнути пожовтіння світлого волосся, не вирівнюйте багаторазово одне і те ж пасмо. Починайте обробку волосся, від коренів до кінчиків безперервно. Не зупиняйтеся в одній точці довше 1 секунди, бо це може викликати надмірний вплив високої температури і, як наслідок, змінити колір волосся.

15. Після того, як волосся охолоне, промийте його теплою чи холодною водою (без шампуню). Якщо ви виявили не вирівняне пасмо, слід повторити всю процедуру тільки на бажаної прядки.

16. Для посилення блиску, зволоження і легкості волосся нанесіть маску Beox Luminous Mask після завершення процедури. Залиште на 10-20 хвилин. Ретельно промийте водою.

17. Потім висушіть волосся феном зверху вниз, використовуючи тільки руки або гребінець.
Зв'язатися з нами
Продукти
Лінійки
Інше