Випрямлення

Гладкість та виключно блискуче волосся

Випрямлення волосся
Система вирівнювання волосся на основі гелю, що складається з ексклюзивної системи кислот, білків і масел, які вирівнюють будь-який тип волосся, зберігаючи природний водний баланс в пасмах, додаючи блиск і м'якість.
Інтенсивне відновлення
KeraPrime Solution1L, 300ML & 120MLKeraprime Solution збагачений системою Fiber Protein – комплексом масел і протеїнів. Ексклюзивна технологія інтенсивного відновлення, заповнює запаси поживних речовин, вирівнюючи волокна волосся в потрібній формі, запобігаючи їх знебарвленню і появі жовтизни.
Нанопластика для волосся
Разгладжування в один етап, створене з використанням протеїнів, кислот і масел, сприяє вирівнюванню і інтенсивній реконструкції волосся, залишаючи його дисциплінованим, сяючим і дуже м'яким.
Маска для відновлення волосся
Маска контроль жовтизни
Термоактивна маска для відновлення світлого волосся (Ботокс). Прибирає небажаний жовтий відтінок.Містить Fiber Protein - комплекс масел з технологією інтенсивного відновлення. Повертає волоссю амінокислоти і поживні речовини, усуває небажані кучері і робить його дуже м'яким і слухняним.
Термоактивна маска для відновлення світлого волосся (Ботокс). Прибирає небажаний жовтий відтінок. Розроблена на основі масел макадамії та чорниці. Відновлює комплекс амінокислот і поживні речовини волосся, зменшує пористість і небажану хвилястість пасм.
Зв'язатися з нами
Продукти
Лінійки
Інше